KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 9007177
nr 900 7177
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Tusch, 2 st, Gunnar Brusewitz (1924-2004), signerade, 17x12. 5 cm, + 14x10 cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 juni 2014
kl 18:31:58
11/6 16:31:43
300 kr
16/6 18:15:54
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz